DJ-Slider-2023
 • ZTGK 2023
 • ZTGK 2023
 • ZTGK 2023
 • ZTGK 2023
 • ZTGK 2023
 • ZTGK 2023
 • ZTGK 2023
 • ZTGK 2023
 • ZTGK 2023
 • ZTGK 2023
 • ZTGK 2023
 • ZTGK 2023

Edycja 2011

Trzecia edycja konkursu zespołowego tworzenia gier komputerowych miała swój finał 30 czerwca 2011 roku. W finale uczestniczyło 10 zespołów, które zaprezentowały wersje demonstracyjne gier komputerowych, zaprojektowanych i wykonanych według autorskich pomysłów. Konkurs odbywał się pod patronatem JM Rektora PŁ prof. dr. hab. inż. Stanisława Bieleckiego. Główną nagrodą w konkursie był puchar ufundowany prze JM Rektora PŁ oraz nagroda pieniężna ufundowana przez Polskie Towarzystwo Informatyczne. Sponsorem konkursu była również firma Teyon, która ufundowała nagrody rzeczowe.

Jury konkursu liczyło 9 osób w tym 5 przedstawicieli branży gier komputerowych, jeden przedstawiciel Polskiego Towarzystwa Informatycznego i 3 przedstawicieli Instytutu Informatyki PŁ ? organizatora konkursu. Byli to:

Maciej Miąsik ? jeden z ?ojców? przemysłu gier komputerowych w Polsce, z blisko 20 letnim stażem w branży. Ma na swoim koncie tytuły, które przerodziły się w komercyjne sukcesy. Należą do nich ?Electro Body?, ?FireFight?, ?Reah?, ?Schizm?, ?Schizm II?, ?Sentinel?, gry z serii ?Wiedźmin?. Obecnie pracuje w firmie one2tribe ? jednym z liderów polskiego rynku w produkcji gier mobilnych i przeglądarkowych.

Artur Ganszyniec ? główny projektant gier komputerowych z serii ?Wiedźmin? pracujący od 2006 roku w firmie CD Projekt RED.

Michał Tadka ? prezes firmy Teyon Software and Entertainment, krakowskiego producenta i wydawcy gier z nowo powstałym oddziałem w Łodzi. Firma wydała i wyprodukowała już ponad 60 komercyjnych tytułów na niemal wszystkie platformy technologiczne (Wii, PS, XBOX, i in.), wśród których niektóre (np.: Heavy Fire) utrzymują się od kilku miesięcy na 1 miejscu najlepiej sprzedających się tytułów.

Łukasz Majchrzak ? dyrektor łódzkiego oddziału firmy Teyon. 

Joanna Strzelecka ? project manager i główny grafik w łódzkim oddziale firmy Teyon.

Andrzej Romanowski ? sekretarz Polskiego Towarzystwa Informatycznego ? oddział Łódzki i adiunkt w Katedrze Informatyki Stosowanej

Dominik Szajerman ? adiunkt w Instytucie Informatyki PŁ

Jarosław Andrzejczak ? asystent w Instytucie Informatyki PŁ

Adam Wojciechowski ? adiunkt w Instytucie Informatyki PŁ
Jury podjęło decyzję o przyznaniu pierwszego miejsca i wręczeniu głównej nagrody dla zespołu ?Undead Squad? w składzie: Krzysztof Tracz, Andrzej Dominowski, Piotr Wójcik, Łukasz Michalski i Bartosz Herman prezentującego grę pt. ?Pyramiden?.
W imieniu jury zostały przyznane również dodatkowe wyróżnienia:

- zespołowi Redberry Games w składzie Kamil Zygmuntowicz, Tomasz Kłapsia, Marcin Jędrzejewski, Michał Turkowski, Daniel Dworak, Joanna Rapiejko za styl i klimat prezentowanej gry pt. ?One-Eight-Seven?

- zespołowi Hellwombats w składzie Damian Nowakowski, Adrian Lebioda, Tomasz Stark, Michał Binkowski, Anna Bartniak za spójność rozgrywki w zaprezentowanej grze pt. ?Rise of the Fallen Lords?

- zespołowi Pędzące imadła w składzie Mateusz Janczewski, Michał Chemijewski, Mateusz Kardas, Marcin Krasowski, Tomasz Dziuda za animacje i grafikę prezentowanej gry pt. ?Przeklęta Krucjata?

 

 

 

Sponsor Platynowy

 

 

 

 

Sponsor Technologiczny

 

 

Sponsor Złoty

 

  

Sponsor Srebrny

 

 

Sponsor Brązowy

   


Cleversan Games

 

Partnerzy konkursu

  

Patronat Honorowy

 

 

 

Patronat

Partnerzy uczelniani

             

Patronat medialny

Radio Eska


Organizator Główny

 

Politechnika Łódzka

 

Wydział FTIMS

 

Instytut Informatyki

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                     

© 2023 ZTGK. All Rights Reserved.
Free Joomla! templates by Engine Templates