Menu

Edycja 2017

9 edycja Ogólnopolskiego Konkursu Zespołowego Tworzenia Gier Komputerowych 2017.

Szanowni uczniowie, studenci, entuzjaści tworzenia gier !!!  Wielkimi krokami zbliża się dziewiąta edycja Ogólnopolskiego Konkursu Zespołowego Tworzenia Gier Komputerowych. Planowany termin Finałów to 29 - 30 czerwca 2017 roku. W tym roku rozszerzamy ilość ścieżek konkursowych, mamy nadzieję że uatrakcyjni to konkurs i pomoże na większą integrację środowiska  związanego z tworzeniem gier komputerowych.

 

Przewidzieliśmy dla Was aż 6 ścieżek tematycznych...

Dbając o rozwój konkursu oraz o współpracę coraz większej liczby twórców, rozwinęliśmy konkurs o dodatkowe ścieżki tematyczne. Do znanych Wam już Game Design i Game Development dołączyły: Mobile GamesVirtual Environment, Game Graphics ConceptGame Review

 Ścieżka tematyczna poświęcona tworzeniu prototypów gier komputerowych z użyciem gotowego silnika i wysokopoziomowych technologii. Kategoria koncentruje się wyłonieniu najciekawszych pomysłów na gry komputerowe, które mają potencjał wdrożenia na rynek gier konsolowych i desktopowych.

Ścieżka tematyczna poświęcona tworzeniu prototypów gier komputerowych oraz narzędzi i technologii wspierających tworzenie gier, która realizowana jest w oparciu o co najwyżej frameworki. Celem ścieżki jest wyłonienie projektów o najwyższym potencjale technologicznym, które mogą zostać wykorzystane wszędzie tam, gdzie technologia wpływa na innowacyjność tworzonej gry.

Ścieżka tematyczna poświęcona tworzeniu prototypów gier komputerowych z wykorzystaniem gotowego silnika i wysokopoziomowych technologii pozwalających na tworzenie gier mobilnych. Kategoria koncentruje się na wyłonieniu najciekawszych pomysłów na gry komputerowe, które mają potencjał wdrożenia na platformy mobilne.

 Ścieżka tematyczna poświęcona innowacyjnym projektom wirtualnych środowisk i rzeczywistości rozszerzonej mająca na celu wyłonienie najlepszych instalacji pozwalających na dostarczenie użytkownikom wrażeń podczas eksploracji wirtualnych światów jak również na zastosowanie wirtualnych środowisk do celów przemysłowych.

Ścieżka tematyczna poświęcona wyłonieniu najzdolniejszych projektantów i artystów, których prace mogą wpłynąć na rynek gier wideo. Ścieżka ma również za zadanie popularyzować grafikę koncepcyjną jako istotny element procesu tworzenia gier wideo. Ścieżka jest organizowana przez Wydział Wzornictwa i Architektury Wnętrz, Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi,

 Ścieżka tematyczna poświęcona wyłonieniu najzdolniejszych recenzentów i krytyków gier wideo oraz popularyzacji publicystyki poświęconej branży elektronicznej rozgrywki. Ścieżka jest organizowana przez Uniwersytet Łódzki

Regulamin 9 edycji Ogólnopolskiego Konkursu Zespołowego Tworzenia Gier Komputerowych 2017.

W menu Zgłoszenie pojawił się aktualny Regulamin tegorocznej edycji konkursu , oraz Załączniki do Regulaminu. Prosimy o dokładne zapoznanie się z dokumentami oraz śledzenie naszej strony internetowej.

Powrót na górę