Menu

Cele konferencji

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do uczestnictwa w trzeciej Konferencji "Conference on Game innovations". Konferencja odbędzie się w Łodzi, w charakterystycznych dla tego miasta budynkach ?EC1 Łódź ? Miasto Kultury? .

Jest  to pierwsza w Polsce naukowo-branżowa konferencja poświęcona innowacjom w przemyśle gier komputerowych, ukierunkowana na współpracę firm z branży i środowiska akademickiego. Celem konferencji jest popularyzacja obszarów naukowo-badawczych wskazanych przez przemysł gier komputerowych, które zostały wsparte w ramach programu sektorowego GAMEINN i ogłoszone 26 kwietnia 2016 roku przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.

Konferencja jest bezpośrednią odpowiedzią na zapotrzebowanie branży producentów gier komputerowych i Stowarzyszenia Polskie Gry, poszukujących wśród uczelni wyższych partnerów do projektów naukowo-badawczych. Spotkanie będzie szansą na zaprezentowanie przez społeczność akademicką swoich kompetencji w zakresie obszarów tematycznych programu sektorowego GameInn jak również branża będzie stymulować rozwój naukowo-badawczy pracowników akademickich poprzez zakreślenie obecnych i przyszłych obszarów zainteresowań w zakresie technologii tworzenia gier.

 

Więcej w tej kategorii: « Daty i płatności Noclegi »
Powrót na górę